بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مهدی هدایت در حاشیه نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با بیان اینکه اولویت ما تکمیل پروژه مسکن مهر در شهر پردیس است، گفت:‌

قطعا با تصویب لوایح بودجه 98 مربوط به شهر پردیس سال خوبی پیش روی شهر جدید پردیس خواهد بود که یکی از این تبصره‌ها تعیین ردیف بودجه برای متروی شهر جدید پردیس است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که پرسید متقاضیان جا مانده از مسکن مهر حل شد یا خیر،‌گفت: متقاضیانی در مسکن مهر پردیس ثبت‌نام کرده بودند و نیز اتفاقا آورده‌های خود را واریز کرده بودند اما برای آنها واحد مسکونی احداث نشده بود؛ به همین منظور در تازه‌ترین اقدام موفق شدیم که ظرفیت‌سازی برای این موضوع انجام دهیم و 4 هزار مسکن مهر برای این متقاضیان جا مانده در فاز 8 احداث می‌شود.

هدایت با اشاره به اینکه متقاضیان جا مانده از مسکن مهر پردیس می‌توانند به شهر هشتگرد یا پرند که واحدهای مسکونی در آنجا آماده است، مراجعه کرده و آن واحدها را تحویل بگیرند، گفت: به هر حال برخی از متقاضیان جا مانده این موضوع را نپذیرفته و اصرار دارند که در شهر پردیس واحد مسکن مهر دریافت کنند.

وی در خصوص مشکلات نصبیات در مسکن مهر پردیس گفت: مشکلاتی در نصب پکیج و رادیاتور در فاز 11 وجود داشت که خوشبختانه این مشکلات برطرف شده و شرکت کوزو 36 دستگاه موتور گیربکس را روز گذشته از گمرک ترخیص و مشکل 18 بلوک را مرتفع ساخت.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه قطعا با تکمیل نصبیات واحدهای مسکن مهری که آماده تحویل بودند به متقاضیان تحویل داده می‌شود، گفت: برخی از متقاضیان مسکن مهر علیرغم اینکه واحد خود را تحویل نگرفته بودند اقساط پرداخت می‌کردند بنابراین قطعا با رفع مشکل نصبیات این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

هدایت  با تاکید بر اینکه متقاضیان مسکن مهر به ما فرصت دهند تا هر چه سریع‌تر اقدامات لازم برای تکمیل مسکن مهر انجام دهیم، گفت: متقاضیان مسکن نگران نباشند چرا که ما به شدت پیگیر رفع مشکلات نصبیات هستیم که به محض رفع این مشکلات نصبیات انجام می‌شود و آنها در واحدهای مسکونی خود ساکن می‌شوند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود