بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا خجسته با اشاره به آمار عملکرد مراکز هماهنگی نجات دریایی مربوط به آذرماه سال ۱۳۹۷ و مقایسه عملکرد ۹

ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل‌، اظهار کرد: در بخش آمار مربوط به آذرماه سال ۱۳۹۷ تعداد کل سوانح دریایی ۶ مورد، کل نجات‌یافتگان در ماه مذکور ۴۷ نفر و کل خدمات پزشکی ارائه شده ۱۶ مورد بود.

وی ادامه داد: در بخش مقایسه عملکرد ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز باید گفت که کل سوانح ثبت شده ۴۴ مورد و صرفا مربوط به شناورهای ایرانی است.

مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی بیان کرد: در این بین، از ۱۵ مورد تلفات جانی ثبت شده طی ۹ ماهه سال ۱۳۹۷ (با ۲۵ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه قبل)، دو مورد متعلق به آذرماه است.

وی گفت: دو نفر خدمه یدکش در آب‌های عسلویه – بوشهر به دلیل سانحه آتش‌سوزی جان خود را از دست دادند که در این بین هشت نفر نیز توسط نیروهای عملیات نجات یافتند و متاسفانه دو نفر در موتورخانه شناور فوت شدند.

به گفته خجسته، طی ۹ ماهه ۱۳۹۷ تعداد افراد نجات یافته که با مدیریت مرکز هماهنگی نجات دریایی بنادر انجام شده است، ۳۳۴ مورد بودند که از این تعداد ۳,۸ درصد یعنی ۱۳ نفر متعلق به خدمه غیرایرانی و ۹۶.۱ درصد معادل ۳۲۱ نفر متعلق به خدمه ایرانی هستند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود