بلاگ

  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ده‌ها هزار معلم شاغل در شهر لس آنجلس در آمریکا بابت دستمزد‌های کم دوشنبه را در اعتصاب گذراندند.

 به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس» این اعتصاب

به دنبال شکست ماه‌ها مذاکره بابت افزایش دستمزدها صورت گرفت.

«آلکس کاپوتوپیرل» دبیر اتحادیه معلمان در لس آنجلس در سخنرانی در جمع معلمان اعتصاب کننده گفت: «دانش آموزان، به خاطر شما دست به اعتصاب زده‌ایم.»

 اتحادیه معلمان لس آنجلس با 35 هزار عضو پیشتر هشدار داده بود در صورت عدم حصول توافق بابت افزایش دستمزدها و کاسته نشدن از شمار دانش آموزان در کلاس‌های درس اعتصاب خواهد کرد.  

به نوشته آسوشیتدپرس، با وجود اعتصاب معلمان، مدارس در این شهر کماکان دایر هست زیرا صدها معلم جایگزین برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده است. هرچند که این اقدام نیز با اعتراض اتحادیه معلمان لس آنجلس مواجه و غیر مسئولانه خوانده شد.

معلمان شاغل در لس آنجلس و نواحی اطراف کم شدن شمار دانش آموزان در کلاس‌ها که اینک 30 نفره است و حضور کتابدار و مشاور در مدارس را نیز خواستارند. معلمان این شهر خواهان افزایش 6.5 درصدی حقوق خود هستند.

گفته می‌شود که اقدام معلمان در لس آنجلس ، اعتصاب دیگر همکاران در شهرها و ایالاتی چون «کنتاکی»، «اوکلاهاما»، «آریزونا»، «کالرادو»  و  «واشنگتن»  را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود