بلاگ
E848d10eaf

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که برخی منابع خبری از بازگشایی سفارت عربستان سعودی در دمشق در آینده نزدیک خبر می دهند، ریاض این خبر را تکذیب کرد.

وزارت خارجه عربستان سعودی امروز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای خبر منتشر شده درباره بازگشایی سفارت این کشور در دمشق را تکذیب کرد.

E848d10eaf

 

خبرگزاری دولتی عربستان «واس» گزارش داد، برخی منابع خبری از قول «ابراهیم العساف» وزیر خارجه سعودی نقل کردند که وزارت خارجه با بازگشایی سفارت در دمشق موافقت کرده است که این موضوع صحت ندارد.

برخی منابع خبری اخیرا به نقل از «ابراهیم العساف»وزیر خارجه عربستان سعودی خبر داده‌اند که سفارت این کشور پنجشنبه آینده به شکل رسمی در دمشق پایتخت سوریه بازگشایی می‌شود.

روزنامه انگلیسی تلگراف هفته گذشته در یادداشتی نوشته بود که «تمام مسیرها به دمشق ختم می‌شوند و دنیا در حال استقبال از بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه است که زمانی در انزوا قرار گرفته بود.»

تلگراف نوشته بود که عربستان سعودی به عنوان یکی از اصلی‌ترین مخالفان حکومت بشار اسد، ممکن است بعد از امارات کشور بعدی باشد که سفارتش را در دمشق افتتاح می‌کند.

عربستان سعودی که از جمله کشورهای اصلی حامی تروریسم در سوریه محسوب می‌شود، همزمان با آغاز بحران این کشور در سال ۲۰۱۱، سفارتش را در دمشق بست و روابط دیپماتیک خود با دمشق را قطع کرده است.

انتهای پیام/م

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود