بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع رسانه‌ای به ارتقاء جنگنده «سوخو-57 » ساخت روسیه و بهینه سازی خاصیت رادار گریزی آن اشاره کردند.

  به نوشته «بیزینس اینسایدر» روسیه جمعه گذشته

اعلام کرده که موفق شده رادار گریزی جنگنده سوخو-57 خود را با بکار بردن مواد ویژه بر کانوپی (آسمانه) افزایش دهد. مسکو همچنین اعلام کرده  که این جنگنده را به قابلیت‌های بمب افکن راهبردی «توپولوف-160» ارتقاء داده است.

بر اساس این گزارش،  شرکت دولتی «روستک» به رسانه‌های این کشور گفته که با استفاده از مواد جدید، جذب اشعه رادار این جنگنده دو برابر شده و همچنین آسیب پذیری کابین برابر رادار دشمن تا 30 درصد کاسته شده است.

این جنگنده از  قابلیت نبردهای هوایی و مانور پذیری بالا برخوردار است و تنها چین و آمریکا مشابه چنین جنگنده‌هایی را دارند.

 کارشناسان نظامی بر این باورند که ماموریت نخست  سوخو-57 از بین بردن جنگنده‌های نسل پنجم آمریکایی چون اف-35 و اف-22 رپتور است.

 انتهای پیام/م

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود