راهنمای خريد

راهنمای خرید آبسردکن عمومی

بی شک شما با آبسردکن های معمول با مخزن آبی رنگ آب روی آن آشنا هستید. این آبسردکن ها از طریق منبع آب تغذیه می شوند یا به اختصار آبسردکن مخزن دار نامیده می شوند.

نوع دیگر آبسردکن های قابل اتصال به لوله کشی آب شهری هستند که بر خنک کردن آب عمل تصفیه آب را هم انجام می دهند.این آبسردکن های تصفیه دار متصل به آب شهری نامیده می شوند.در صنعت به عنوان آبسردکن pou شناخته می شوند.

هر دونوع آبسردکن برای اکثر محیط ها مثل ادارات، شرکتها، آموزشگاهها، مدارس و دانشگاه ها مناسب اند.

مقایسه آبسردکن های مخزن دار با آبسردکن های اتصال به شیرآب:

قیمت آبسردکن های مخزن دار قابل اتصال به لوله کشی آب شهری نسبت به آبسردکن های مخزن دار بالاتر می باشد.

آبسردکن مخزن دار به تعویض مخزن یا پرکردن مخزن آب هنگام اتمام آب دارد ولی در مدل های متصل به آب شهری همواره آب مورد نیازآبسردکن تاُمین می شود.

آبسردکن های مخزن دار را می توان در هر جایی قرار داد (البته با در نظر اتصال به برق)، در حالیکه آبسردکن های قابل اتصال به شیر آب را حداکثر تا 15متر ازلوله یا شیر متصل به آب شهری بایستی قرارداد.

آبسردکن های متصل به شیر آب با داشتن فیلترهای تصفیه آب بر اینکه آب گواراتری را در اختیارتان قرار می دهند،در آینده احتیاج به تعویض فیلتر و در نتیجه هزینه نگهداری دارند.

اگر تصمیم دارید هزینه زیادی برای خرید و نگهداری آبسردکن صرف نکنید می توانید مدلهای مخزن دار انتخاب کنید و اگر کمی بیشتر هزینه کنید می توانید از مخزن های دارای فیلتر تصفیه آب روی آبسردکن خود استفاده کنید.

هردو نوع آبسردکن معرفی شده دارای شیر خروجی آب سردوآب گرم می باشند، بی شک هدف شما از خرید آبسردکن تهیه آب سرد می باشد، داشتن گزینه آبگرم برای تهیه یک فنجان چای یا قهوه مزیتی دیگردر دستگاه های آب سردکن می باشد.

بعضی دستگاه ها داری شیر خروجی آب با دمای محیط یا آب ولرم هستند، این دستگاه های Dispenser سه شیر یا پدال خروجی آب دارند. داشتن این حالت برای افراد که آب خیلی سرد یا گرم استفاده نمی کنند مناسب می باشد. 

چه نکاتی در خرید آبسردکن باید در نظر گرفته شود؟

بعد از اینکه شما انتخاب کردید چه نوع آبسردکنی بخرید(مخزن دار یا قابل اتصال به شیر آب)، بایست مدلی را برای خرید انتخاب کنید:

به طور کل می باید ظاهر، توان مصرفی سرمایش و گرمایش، میزان تولید آب گرم و آب سرد و در نهایت کیفیت ساخت دستگاه آب سردکن در نظر گرفته شود.

آبسردکن رومیزی یا آبسردکن ایستاده بخریم؟

1-آبسردکن ایستاده یخچال دار: اگر فضای کافی برای قرار دادن آبسردکن دارید می توانید آبسردکن های ایستاده انتخاب کنید.

آبسردکن های ایستاده به دو نوع تقسیم می شوند:

الف-آبسردکن های ایستاده یخچالدار: دارای یخچال کوچک باحجم تقریبی بین 18-20 لیتر می باشند که برای دفاتر کار و ... مناسب اند.

ب- آبسردکن های ایستاده کابین دار: اگر در دفتر کار یا شرکت خود یخچال دارید و یا اینکه آبسردکن را برای مکان های پر مراجعه ای که احتیاج به یخچال ندارد می خرید، می توانید از انواع آبسردکن های ایستاده کابین دار که درقسمت پایه دستگاه دارای کابینت کوچکی هستند خریداری نمایید، تا برای نگهداری لیوان و سایر لوازم از این قسمت استفاده نمایید.

2-آبسردکن رومیزی: آبسردکن های رومیزی، فضای کمتری را نسبت به آبسردکن های ایستاده اشغال می کنندو می توان این مدل ها را روی کابینت آشپزخانه یا روی اپن آشپزخانه، روی میزهای کشودار و... قرار داد. این مدل ها قیمت کمتری نسبت به مدل های ایستاده دارند و برای استفاده در منزل و فضاهای اداری کوچک ایده آل هستند.

 

برای خرید آبسرد کن میتوانید به قسمت فروشگاه میهن تهویه مراجعه نمایید 09120206031

 http://www.mihantahvieh.com/buyers-guide/راهنمای-خرید-آبسردکن.html

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود