شناخت دستگاه

http://www.mihantahvieh.com/systems/قدرت-یا-but.htmlهمانطور که می دانید واحد اندازه گیری قدرت کولر گازی btu  است که مخفف  British Thermal Units (که واحد حرارتی بریتانیا است) یا ذفع در ساعت است.

btu چیست؟

یک btu می تواند دما 1 پوند آب را 1درجه فارنهایت افزایش یا کاهش دهد. هرپوند برابر 453,56 گرم است همه کولرهای گازی با حداکثر btu بر ساعت رده بندی می شوند.به خاطر داشته باشید که حتی کوچک ترین کولر گازی هم توان خروجی هزاران تن از هر ده ساعت را دارد. به btu بیشتر،منطقه  btu، بطور کلی بزرگتری رامی تواند سرد کند.

کولرهای گازی برای صرفه جویی در انرژی توسط Energystar.gov ،(خدمتی از وزارت نیرو ایالات متحده و آژانس حفاظت از محیط زیست) رده بندی می شوند. رده بندی بهره وری انرژی (EER) بر اساس ظرفیت خنک کنندگی (btu) تقسیم بر وات برق مصرفی کولر است. برای کسب رده انرژی سازگار،کولر گازی باید دارای 10درصد EER بالاتر از مدل های معمولی باشد.

در صورت امکان ، از نصب دستگاه خنک کننده در پنجره رو به جنوب اجتنباب کنید زیرا مقدار تابش زیاد آفتاب به آن باعث کاهش بهره وری انرژی می شود به خاطر داشته باشید که اگر شما کولر با قدرت بالاتر btu بخرید که واقعاُ به آن نیاز ندارید، باعث می شود که چرخه (سیکل) روشن وخاموش شدن خیلی سریع باشد.این بدان معنی است که انرژی بیشتری استفاده خواهد شد وهزینه برق بیشتری باید پرداخت کنید. همچنین در صورت استفاده از کولر با btu کم برای خنک کردن یک مکان بزرگ، کولر به طور مداوم کار خواهد کرد وهزینه بیشتری باید بپردازد.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود