شناخت دستگاه

سال نو مبارک

Related image

با آرزوی موفقیت و روز افزون برای شما مردم شریف ایران زمین که با نام گذاری مقام معظم رهبری به نام سال « رونق تولید » بهترین سال اقتصادی برای تولید کنندگان عزیز و پراز اشتیاق برای جوانان باشد .

درچندسال اخیر که سال های اقتصادی نام گذاری شده است و براساس مشاهدات تمام کشور می توان پیش بینی کرد که دلیل بر نام گذاری چه بوده است و براساس آن می توان زندگی خیلی از مردم و کشورمان تغییر کرد.باید نگاه تولید ملی و خرید ملی بایکدیگر باهم اقدام شود تا بتوان باآن تغییرات اساسی بر اقتصاد مقاوتی را در کشور عزیزمان مشاهده گر باشیم.

یکی از تولیدات لوازم صنعتی کشورمان می باشد که به لزوم لوازم خانگی می توان اشاره نمود و از آن لوازم مانند کولر گازی و اسپیلت و امثالهم را می توان نام برد که در سایه سار حمایت دولت و شورواشتیاق فراوان جوانان و تحصیل کرده های دانشمند جوان ایرانی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی به سادگی به این فناوری دست یاقت واز تعمیرات و نمایندگی ها و فروش تولیدات ایرانی لذت برده و افتخارات جهانی را کسب نماید و رضایت خاطر مشتریان را برآورده نماید.

سال« رونق تولید »سال کسب رضایت مشتری براساس افزایش تولید و فروش فراوان و خرید آن خواهد بود.

مجموعه میهن تهویه با خدماتی شامل شارژ گاز کولر گازی، تعمیرکولر گازی ، سرویس کولرگازی ، سرویس و تعمیر پکیج،تعمیر و سرویس انواع برندهای آبسردکن، شوفاژ،تعمیر فن کوئیل، تعمیر سردخانه، تعمیر چیلر ومینی چیلر،کمپرسور در سال جدید و در ایام تعطیلات اعلام آمادگی می نماید.

 

09120206031 رضایی

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود