شناخت دستگاه

علت آبریزش کولر گازی چیست ؟

علت آبریزش کولر گازی و چکه کردن آب از کولر گازی چیست و چگونه می‌توان این مشکل را برطرف کرد؟ این سؤالات را افرادی که با ما تماس گرفته و درخواست عیب یابی و تعمیر کولر گازی منزلشان را دارند مطرح می‌کنند.به همین دلیل بران شدیم که مطلبی ایجاد کنیم و از دلایل آبریزش کولر گازی و راه حل های آن بیشتر بگوییم.

چرا باید مشکل چکه کردن آب از کولر گازی را جدی گرفت؟
کولر گازی‌ها در نمونه‌های متنوع توسط تولید کنندگان مختلف ساخته و روانه بازار شده‌اند. برخی از این محصولات دارای فناوری‌های جدید هستند. از جمله این کولر گازی‌ها می‌توان به محصولاتی اشاره کرد که هم قادر به تولید سرما هستند و هوای خانه را در ایام تابستان خنک و بهاری می‌کنند و هم قادر به تولید گرما هستند و گرمای مطبوعی برای محیط خانه در روزها سرد زمستانی به همراه می­آورند.

هر نوع از کولر گازی را که در خانه داشته باشید و از آن استفاده کنید، این مشکل ممکن است برای آن رخ دهد که دستگاه هنگام استفاده دارای مشکل آبریزش بیرونی باشد. این مشکل شاید در ابتدای امر ساده و پیش و پا افتاده به نظر برسد.اما با توجه به این که کولر گازی روی دیوار نصب می‌شود، آبریزش بیرونی دستگاه می‌تواند سبب پوسته کردن رنگ دیواری شود یا این که فرش یا مبلی که در قسمت زیرین کولر گازی قرار دارد را از بین ببرد.

در اینجا برخی از انواع علت آبریزش کولر گازی مورد بررسی قرار گرفته است. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شده‌اید با ما همراه باشید و با دلایل ریختن آب از کولر گازی بیشتر آشنا شوید.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود