شناخت دستگاه

 

پکیج دیواری دستگاهی است که جایگزین موتور خانه مرکزی شوفاژ گردیده و آب گرم مورد نیاز جهت تامین گرمایش محیط به وسیله رادیاتورها وآب گرم بهداشتی جهت مصارف روزمره از قبیل شستشوو استحمام و... را فراهم می آورد.
در حال حاضر پکیج دیواری متداول ترین وسیله ایجاد گرمایش شوفاژ در سراسر دنیاست. عدم اشغال فضای مفید، ایمنی بسیار بالا، استقلال کامل هر واحد مسکونی و رضایت کامل و کافی از عملکرد پکیج دیواری تقریباًجایی برای تردید در استفاده از این سیستم در منازل و واحدهای تجاری نمی گذارد.
پکیج دیواری که فقط نوع فن دار آن از نظر استانداردهای معتبر دنیا تایید می شود علاوه بر تامین گرمایش داخل یا محل تجاری از طریق رادیاتورها یا فن کوئل یا گرمایش از کف، آب گرم بهداشتی را نیز بصورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
همچنین ترکیب این دستگاه با کولر گازی از طریق یک کویل آب گرم می تواند علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، گرمایش مطبوع تر و ارزان تریرا برای مصرف کننده مهیا سازد. 
استفاده از دودکش مخصوص، کواکسیال(دوجداره) در هنگام نصب پکیج دیواری این امکان را فراهم می نماید که علاوه بر خروجدود ناشی از کارکرد دستگاه به محیط خارج،هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه نیز از محیط خارج تامین می گردد ودر نتیجه ایمنی کاملی برای مصرف کننده فراهم می گردد.

نحوه عملکرد زمستانی 
پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مدار کننده را تامین می کند. وقتی شیر آب گرم مصرفی باز شود با عبور جریان آب از سنسور فشار میکروسوئیچ این سنسور فعال شده با ارسال فرمان به شیر سه طرفه ی برقی برد کنترل الکترونیک مدار رادیاتورها موقتا قطع شده آب مدار گرمکننده به مبدل حرارتی ثانیوبه پوسته-لوله هدایت می شود.
به این ترتیب آب گرم مصرفی به صورت فوری تامین می شود. بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه طرفه ی برقی به طور خودکار آب گرم مدار گرم کننده را به مدار رادیاتور هذایت می کند.

نحوه عملکرد تابستانی
در این حالت پکیج دیواری تنها ذر زمان نیاز به تامین آب گرم مصرفی به صورت خودکار روشن می شود. هنگامی که مصرف کننده یکی از شیرهای آب گرم را باز می کند فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار بورد کنترل الکترونیک صادر شده آب گرم مصرفی با بهره گیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته و لوله به صورت فوری تامین می شود با بسته شدن آب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش خواهد شد. 

تعمیر پکیج
کم شدن فشار پکیج در دو حالت این اتفاق میفتد که فشار آب گرم مصرفی کم شده:
اول اینکه سیستم لوله کشی شما دچار گرفتگی شده باشد که می توان توسط نیروی متخصص، شیلنگها را باز و تمیز نمود.
دوم اینکه مبدل دستگاه شما رسوب گرفته باشد که در این صورت هم می توان توسط تکنسین دستگاه را باز کرد تا مبدل آن اسید شویی شود.در هر صورت این رسوب آب است که موجب فشار آب می شود.

جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.
09120206031    09361524977

http://www.mihantahvieh.com/systems/دانستنی-های-پکیج.html

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود