شناخت دستگاه

http://www.mihantahvieh.com/systems/آشنایی-با-کمپرسور-dc-اینورتر.htmlسیستم تراکم گاز در این کمپرسورها از نوع روتاری است با این تفاوت که سیستم الکتروموتور آن با جریان برق مستقیم(DC) کار می کند، از ویژگی های الکتروموتورهای این نوع کمپرسورها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-به دلیل تغذیه با جریان برق مستقیم (DC) در این الکتروموتورها، به جای آهنربای القایی که با جریان برق کار می کند، از نوع مغناطیس دائمی استفاده می گردد که باعث کاهش مصرف برق می گردد.

- به دلیل تغذیه با جریان برق مستقیم در این الکتروموتورها، نیازبه راه اندازی اولیه نبوده، بلکه الکتروموتور با حداقل توان و سرعت کم راه اندازی شده و به مرور و متناسب با نیاز، سرعت و توان آن بالا می رود.

- به دلیل تغذیه با جریان برق مستقیم در این الکتروموتورها، امکان کنترل سرعت وجود دارد و وتوان کمپرسور با توجه به نیاز دستگاه تنظیم می گردد؛ لذا جهت حفظ سرمای محیط، نیاز به عملکرد کمپرسور با حداکثر توان نیست و بیشتر مواقع، کمپرسور با توان پایین و مصرف برق کمتر کار می کند.

http://www.mihantahvieh.com/systems/آشنایی-با-کمپرسور-dc-اینورتر.html

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود