تعمير در خانه

کولر گازی دیگه کار نکرد و فقط صدا داشت....

 

چندروز پیش یکی از هموطنان عزیز با شماره من یعنی 09120206031 تماس گرفتند و گفتند که کولر گازی دیگه کار نکرد و فقط صدا داشت


سرویس کولر گازی

Mihanphon

بله دقیقا یکی از سوالاتی که برای مردم عزیزمان پیش می آید این است که چرا کولر گازی را باید به متخصصان سرویس کولر گازی بسپاریم.یکی از بهترین مجموعه های متخصص در زمینه های نصب ،تعمیر و سرویس کولر گازی ، داکت اسپیلت ، چیلر ،مینی چیلر ، سردخانه ، کمپرسور و فن کوئل مجموعه میهن تهویه که با مدیریت آقای مهندس رضایی با شماره تماس 09120206031 و از جمله مدیرا متعهد و دلسوز و تضمین دهنده کیفیت سرویس کولر گازی می باشند و به همین دلیل وقتی سوالات متفاوت مردم ایران زمین را با گرمی پاسخگو هستند و دلایل عدم کارایی کولر گازی را به گرمی پاسخگو هستند.


لذا برای پیشنهاد ما این می باشد ابتدا برای سرویس کولر گازی و تعمیرات آن خودتان به صورت سالانه قبل از شروع تابستان اقدام نمایید.


کافیست فقط یکبار به کا اعتماد کنید

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود